معرفی سایت بی طرف

سلام                                                                                                   http://www.btaraf.com/Images/35.gif
من به تازگی با سایت بی طرف آشنا شده ام. این سایت این امکان را به اعضای خود میدهد که مسابقات فوتبال داخلی و خارجی را پیش بینی کنند و در صورت پیش بینی درست جایزه دریافت کنند.
مسابقات سایت معمولا به صورت هفتگی ارائه میشود. اعضا میتوانند به صورت حقیقی یا مجازی در مسابقات شرکت کنند. اگر به صورت مجازی در مسابقه شرکت کنید در صورت برنده شدن جایزه اصلی به شما تعلق نخواهد گرفت و تنها مبلغی به عنوان تشویق به شما تعلق می گیرد ولی اگر با پرداخت حداقل 10240 ریال در مسابقه شرکت کنید در صورت برنده شدن جایزه دریافت خواهید کرد.
جایزه سایت از مبالغی که اعضا بابت شرکت در مسابقه پرداخت میکنند تامین میشود. 65 درصد از کل مبلغ جمع آوری شده به عنوان جایزه برای نفرات اول و دوم در نظر گرفته میشود. 70 درصد مبلغ جایزه به نفرات اول و 30 درصد مبلغ جایزه به نفرات دوم تعلق خواهد گرفت.
با شرکت در مسابقات پیش بینی فوتبال سایت بی طرف میتوانیم هیجان تماشای مسابقات فوتبال را چند برابر کنیم و همچنین از جوایز ارزنده آن بهره مند شویم.

اگر علاقمند به عضویت و شرکت در این مسابقات هستید ، میتوانید با کلیک بروی لینک زیر وارد صفحه ثبت نام سایت بی طرف شده و ثبت نام کنید.

ثبت نام

/ 3 نظر / 42 بازدید
mina kiani

خب من فوتبال نگاه نمیکنم اما اگه میکردم هر هفته شرکت میکردم شاید یه چیزی می بردم http://lovelyqaz.coo.ir

ساسان

این سایت تازه اومده خیلی خوبه ... www.behwin.com