توشیبا و فروش آیفون

توشیبا و ساخت حافظه فلاش 256گیگابایتی:

 

شرکت توشیبا از عرضه حافظه های فلاش 256 گیگابایتی از نوع NAND خبر داد.
اینشرکت حافظه های فلاش جدیدی را نیز برای نوت بوک ها، وسایل الکترونیک فوق سبک و ... طراحی کرده است.
حافظه فلاش 256 گیگابایتی جدید توشیبا تنها 2.5 اینچ ضخامتدارد و سرعت تبادل اطلاعات بر روی آن بیشتر از دیگر حافظه های فلاش ساخته شده توسطاین شرکت خواهد بود. ابعاد این حافظه 70.6 در 53.6 در 3 میلیمتر اعلام شده است. حداکثر سرعت قرائت اطلاعات از روی این حافظه 120 مگابایت در ثانیه و کداکثر سرعتنگارش اطلاعات بر روی آن 70 مگابایت در ثانیه است.
این شرکت همچنین حافظه هایفلاش جدیدی با ظرفیت های 8، 16 و 32 گیگابایت با سرعت های قرائت و نگارش 80 و 50مگابایت در ثانیه عرضه کرده است.

 

 

فروش آیفون قفل شکسته:

 

اپل آیفون نسل سوم را در وب‌سایت فروش خود در هنگ کنگ با وعده‌ی قابل فعال شدن درهر شبکه‌ی بی‌سیمی به فروش می‌رساند.
وب‌سایت Apple Store در هنگ‌کنگ مدل‌های 8و 16 گیگابایتی مدل جدید آیفون را با تحویل رایگان و به قیمت 5400 و 6200 دلار هنگکنگ می‌فروشد.
بر اساس تبلیغات این وب‌سایت، این تلفن در شبکه هر شرکتی عملمی‌کند و تنها لازم است سیم‌کارت اپراتور را در داخل آن قرار داده و برای تکمیلفعال‌سازی به آی‌تیونز 8 در صفحه‌ی اصلی Apple Store برای هنگ کنگ متصل شد.
اپلدلیل فروش آیفون‌های بدون قفل در هنگ کنگ را توضیح نداده و در مورد نحوه فروش مشابهتلفن خود در بازارهای دیگر اظهارنظری نکرده است.
مدل‌های آیفون جدید اپل که چندماه قبل برای فروش به بازارهای جهانی روانه شدند، قفل داشته و تنها در شبکه‌هایاپراتورهایی که با اپل قرارداد همکاری انحصاری دارند، فعال می‌شوند.
امکاناستفاده در شبکه‌های تلفن همراه پرسرعت نسل سوم با امکان دسترسی به اینترنتسریع‌تر، دانلودهای اینترنتی پرسرعت‌تر، زمان گفت‌وگوی طولانی‌تر و مکان‌یابماهواره‌یی GPS از جمله ویژگی‌های مدل جدید آیفون است.

 

 

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
سنگریزه

سلیمن . خوفی ... وبلگت جالبه به قلوه سنگ هم سری بزن