رنگین کمان اسوس به بازار آمد

 

اسوس به تازگی سری جدید نوت‌بوک‌های خود را تحت عنوان F8 در رنگ‌های متنوع عرضه کرد.
 

این سری نوت‌بوک‌ها با ظاهری خاص می‌توانند انتخاب کاربرانی باشد که علاوه بر توجه به ظاهر، وزن را نیز مورد توجه قرار می‌دهند. در طراحی سری F8 از تکنولوژی Infusion استفاده شده است که پوششی براق و محکم را شامل می‌شود و در پنج رنگ آبی، صورتی، مشکی، سفید و قرمز ارائه می‌شوند.

همچنین در این سری از تکنولوژی (Express Gate) استفاده شده که در واقع نوعی سیستم‌عامل اضافه است و امکان استفاده از بسیاری از برنامه‌های کاربردی موردنیاز کاربر نظیر جست‌وجوی وب، اسکایپ، مسنجر، مدیریت فایل‌های و صوتی و تصویری همینطور بازی‌های کامپیوتری را تنها پس از 8 ثانیه پس از راه‌اندازی نوت‌بوک، فراهم می‌آورد. بدین ترتیب کاربران قادر خواهند بود تا بدون ورود به محیط ویندوز و مصرف دو چندان از باتری در کنار گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود آخرین ایمیل‌های ارسالی از طرف دوستان خود را پاسخ دهند.

گفتنی است سری نوت‌بوک‌های اسوس F8 علاوه بر برخورداری از امکانات ویژه جهت انجام بازی‌های کامپیوتری سه بعدی، مجهز به یک تی وی تیونر با ریموت کنترل نیز می‌باشند که با استفاده از آن کاربران قادرخواهند بود تا برنامه‌های تلویزیونی را نیز به صورت زنده مشاهده نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت http://ae.asus. com مراجعه کنید.
 

/ 0 نظر / 30 بازدید