مشکلات ویندوز خود را برطرف کنید ...

این نرم افزار ها علاوه در صرفه جویی در زمان، تمامی امور را به صورت خودکار تحت کنترل قرار می دهند و مانع از فراموشی موردی می شوند

http://ebess.persiangig.ir/image/Windows%20VIsta%20(www.ebes.coo.ir).jpg

همیشه کاربران حرفه ای کامپیوتر یکی از مهم ترین اصولی را که برای استفاده از سیستم خود مدنظر قرار می دهند برقراری نظم، مرتب سازی و رسیدگی به سیستم عامل است.
رسیدگی به فایل هایی که در سیستم به صورت مرتب در حال اجرا هستند. مرتب سازی هارد دیسک و پاک کردن فایل های بدون استفاده که فضای هارد دیسک را به اشغال خود درآورده اند.
رسیدگی به امور مربوط به رجیستری و پاک کردن کلید های اضافی که موجب کاهش سرعت سیستم عامل می شوند. عیب یابی و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری، رفع مشکلات ناشی از نصب نشدن و اختلال در درایورهای مربوط به سخت افزار و... همگی در دسته اموری هستند که به منظور رسیدگی به سیستم عامل توسط یک کاربر حرفه ای و مدیر سیستم باید در نظر گرفته شوند. اجرای تمامی این امور مستلزم صرف زمان بسیار زیادی است که چه بسا با صرف زمان، بسیاری دیگر از موارد مربوط به مدیریت و رسیدگی فراموش شود به همین منظور شرکت های نرم افزاری برای انجام این امور و فراهم کردن شرایط آسان برای تمامی کاربران اقدام به ساخت نرم افزارهای مختلفی با هدف کمک و بهینه سازی ویندوز کرده اند.
این نرم افزار ها علاوه در صرفه جویی در زمان، تمامی امور را به صورت خودکار تحت کنترل قرار می دهند و مانع از فراموشی موردی می شوند.
در این مطلب شما را با یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای مربوط به بهینه سازی ویندوز آشنا می کنیم.
Fix-It Utilities
نام نرم افزاری از شرکت VCOM است که در زمینه ساخت نرم افزار های مدیریتی ویندوز فعالیت می کند.
به کمک این نرم افزار کاربران می توانند به مدیریت و رسیدگی امور ویندوز خود بپردازند. به کمک این نرم افزار نیز می توان به برنامه های مربوط به Startup سیستم نیز رسیدگی کرد و برنامه ای را از لیست آن حذف یا ویرایش کرد. همچنین این نرم افزار به شما در بازگردانی فایل های پاک شده نیز کمک می کند.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره داشت:
-
رفع مشکلات نرم افزارهای نصب شده روی سیستم
-
توانایی رسیدگی و نمایش فایل ها و برنامه های موجود در لیست Startup سیستم
-
عیب یابی و رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم
-
شناسایی و نابودی نرم افزارهای جاسوسی
-
رفع مشکلات رجیستری و حذف کلیدهای اضافی و افزایش سرعت ویندوز
-
قابلیت بازیابی فایل های پاک شده

 

 

/ 0 نظر / 28 بازدید