خودرو ای با سوخت هوای فشرده

خودرو ای با سوخت هوای فشرده:

 

خودرو بامزه ای را که در تصویر مشاهده میکنید Airpod نام دارد که موتور آن به کمک هوای فشرده راه اندازی می شود. ظرفیت این خودرو برای 4 سرنشین در نظر گرفته شده . متا سفانه از ویژگی های فنی مورد استفاده در طراحی این خودرو اطلاعاتی در دسترس نبود اما یک نفر با متر ارتفاعش را اندازه گرفته و اعلام کرده که 1 مترو 60 سانتیمتر ارتفاع دارد. حداکثر سرعت حرکت این خودرو 70 کیلومتر در ساعت خواهد بود و استفاده از آن هیچ گونه خطری از لحاظ آلودگی محیط زیست را تهدید نخواهد کرد.

این شرکت فرانسوی اعلام کرد که از بهار 2009 می توانید نمونه های این خودرو را در خیابانهای پاریس ببینید و اگر دوست داشتید با آنها کورس بگذارید. قیمتش هنوز قطعی نیست اما در یک آمار گیری عجیب خبر دادند که برای طی مسافتی در حدود 62 مایل فقط 2$ هزینه گریبان گیرتان خواهد شد!

 

 

 

شلیک کنید تا بیدار شوید:

این روزها با پیشرفت تکنولوژی مشکلات زندگی بشر قابل حل  شده است. حتی کسانی که سحرخیز بودن برایشان دشوار است و به اصطلاح خوشخواب هستند هم می توانند به مدد گجتی که در شکل می بینید، صبح زود از خواب بیدار شوند.

طراحی این ساعت لیزری جدید به نحوی است که بعد از شروع زنگ زدن ، برای ساکت کردنش مجبورید از خواب بیدار شده و کاملا هوشیار شوید. چرا که باید به سمت هدفی که مشخص شده شلیک کنید تا ساعت خاموش شود.

قبلا نیز نمونه های مشابهی از این ساعت به بازار عرضه شده بود. تفاوت این ساعت با نمونه های قبلی در این است که تنظیمات ساعت مذکور دو حالت دارد :  Normal و Hard  . در حالت نرمال برای خاموش کردن ساعت، کافیست فقط یکبار به آن شلیک کنید. ولی در حالتHard  باید پنج بار به هدف بزنید تا ساعت در وضعیت snooze  قرارگیرد. به اعتقاد من هر قدر هم که خوشخواب باشید، بعد از پنج بار به هدف زدن حسابی هوشیار و آماده کار روزانه شده اید.

 

شلیک کنید تا بیدار شویدشاید به جرات بتوان گفت که بعد از نعمت سلامتی , امنیت جانی بزرگترین نعمتی است که باید قدرش را بدانیم. نظرتان در مورد خودتان چیست؟ آدمی مهمی هستید یا نه؟ گاهی اوقات پوشیدن انواع جلیقه های ضد گلوله برای آدم های مهم چندان خوشایند و راحت نیست. البته با پوشیدن جلیقه هم نمی توانند مطمئن باشند که از ناحیه دیگری مورد هدف قرار نخواهند گرفت.

 

 

دستمال ضد گلوله برای حفاظت از قلب:

این یکی نوعی دستمال ضد گلوله است که می تواند به راحتی دولا شده و در جیب بغل کت جای گیرد. البته این دستمال برای کسانی در نظر گرفته شده که احتمال هدف قرار گرفته شدن قلب خود را میدهند. چون اگر در جیب گذاشته شود تنها می تواند قلب افراد را در برابر اصابت گلوله حفاظت کند. این دستمال با استفاده از استاندارد های نظامی در ساخت اقلام ضد گلوله ساخته شده و قرار است برای استفاده عموم مردم به بازار عرضه شود. به نظر من ممکن است برای آدم های خوش شانس در دوئل مفید واقع شود!

 

 

 

/ 1 نظر / 12 بازدید
سحر

.__________#####_____##___آپم___## _________#____##_____##________## ________#_____##_____##___زود___## ________#_____##_____##________## _________#____##_____##___بيا___## __________#####______##_______## ______________##_______#######__ ______________##_________####____