این هم اخبار ورزشی روز شنبه!

تیم ملی والیبال ایران قهرمان آسیا شد:

 

تیم ایران دیروز موفق شد با نتیجه سه بر دو تیم کره جنوبی را در دیدار نهایی جام کنفدارسیون آُسیا شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.
ملی پوشان ایران در ست اول و چهارم با نتایج 25 -13 و 25-15 بازی را به حریف واگذار کرده و در ست های دوم و سوم با نتایج 25-15 و 27-25 بر حریف چیره شدند و در ست پایانی نیز با نتیجه 15-7 به برتری دست یافته و قهرمان آسیا شدند.
تیم ملی ایران برای رسیدن به دیدار نهایی این مسابقات که در تایلند برگزار شد، تیم پرقدرت ژاپن را روز گذشته با نتیجه سه بر یک شکست داد.
ایران در روز اول این رقابت ها و در مرحله گروهی از کره جنوبی شکست خورده بود.

 

 

تیم ملی فوتبال با حامی مالی جدید به میدان می رود:

 

مسئولان فدراسیون فوتبال و کارخانه سایپا برای جذب اسپانسر تیم ملی مذاکرات خوبی را انجام داده اند. شرایط برای اینکه این تیم در دیدار بعدی مرحله مقدماتی جام جهانی با حامی مالی جدید به میدان برود، بسیار زیاد است زیرا در مذاکرات، توافق های خوبی انجام شده است.
محمد درخشان اظهار داشت: پس از مذاکرات اولیه با مهرداد بذرپاش مدیرعامل کارخانه و حمید سجادی مدیرعامل باشگاه سایپا، گفت و گوهای خوبی انجام شده و توافق نهایی پس از مسابقه کورووچی ازبکستان و سایپا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان گرفته خواهد شد.
تیم ملی ایران در ادامه مرحله مقدماتی جام جهانی 2010 در روز بیست و چهارم مهرماه و در ورزشگاه آزادی با کره شمالی دیدار می کند.

 

 

 

کریمی: توان بازیکنان صبا تحلیل رفته است::

 

فیروز کریمی پس از تساوی بدون گل مقابل پیام مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیام تیم فوق العاده دونده ای است. اکثر بازیکنان ما نیز در حد خودشان ظاهر نشدند و به دلیل عدم تمرکز بازیکنان، توان زیادی را از دست دادیم.
وی افزود: بازیکنان ما تحلیل رفته اند. در آخرین تمرین که می خواستیم ترکیب اصلی تیم را تعیین کنیم بسیار باانضباط بودند و تصور می کردم بازی سریع و تاکتیکی را به نمایش بگذارند؛ اما به لحاظ بدنی و تاکتیکی دچار مشکل شدیم. در سه صحنه نیز خوش شانس بودیم که دروازه ما برابر پیام باز نشد. فکر می کنم سایر تیم ها نیز در آینده دچار چنین مشکلی شوند.
فیروز کریمی در خصوص قضاوت رحیم مهرپیشه و هشت کارت زردی که او به بازیکنان نشان داد عنوان کرد: داوری خوب بود، البته او در اخطار دادن به بازیکنان کمی عجول بود. در پایان مسابقه به وی گفتم، تصور می کنم فراموش کرده ای که به یک نفر اخطار بدهی.
فیروز کریمی در مورد این که حریفان تاکتیک صبا را شناسایی کرده اند، گفت: در مسابقه با پیام پنج بار تغییر تاکتیک دادم. اینکه شما تشخیص می دهید چه بازیکنی بازی می کند یا تعویض می شود، کار زیاد مهمی نیست زیرا من هم تشخیص می دهم که در پرسپولیس ابراهیم توره بازی می کند.
فیروز کریمی در خصوص حق پخش تلویزیونی، گفت: صداو سیما برای جذب مخاطب فیلم ها و سریال های مختلفی پخش می کند و برای پخش آنها پول می پردازد. آیا فوتبال مخاطب ندارد که صدا و سیما حاضر به پرداخت حق پخش نیست؟
سرمربی سابق استقلال در خصوص قضاوت سعد کمیل در دربی 65 گفت: اگر داورخارجی قرار است مسابقه دو تیم استقلال و پرسوپلیس را سوت بزند، باید یک سر وگردن بالاتر از داوران ایرانی باشد در حالیکه ایرانی ها به مراتب برتر از سعد کمیل هستند.

/ 0 نظر / 21 بازدید