قفل گذاری بر روی نرم افزار های نصب شده EXE Password Protector 1.1.6.214

علاوه بر امنیت فایلها و پوشه ها و محافظت از آنها به وسیله ی مخفی نمودن و پسورد گذاریشان با نرم افزارهای گوناگون, نرم افزارهای کاربردی گوناگون و ارزشمند نیز می توانند به عنوان گزینه ای برای محاظفت شدن و شخصی شدن تلقی شوند! برای مثال شما نرم افزاری را در سیستم خود نصب کرده اید که فقط مایلید خود به شخصه از آن استفاده کنید و شخص دیگری بدون اجازه ی شما و یا داتن رمز عبور مخصوص قادر به استفاده از آن نباشد , در چنین مواقعی چه می کنید؟
شرکت Eltima Software نرم افزاری جدید , قدرتمند و بسیار مفید تحت عنوان EXE Password Protector عرضه کرده است که به شما امکان محاظفت کردن از هر فایل اجرایی تحت ویندوز را توسط یک رمز عبور را می دهد . بنابراین به محظ اجرای نرم افزار از کاربر رمز عبور پرسیده خواهد شد تنها در صورت درست وارد کردن رمز امکان استفاده از نرم افزار میسر خواهد بود .نکته ی جالب در مورد قدرت نرم افزار این است که حتی با کپی فایل اجرایی محافظت شده به سیستم دیگری باز هم فایل به صورت Password-Protected باقی خواهد ماند ! و این امر به خاطر افزودن کدهای خاصی به فایل اجراییست که حدود 100 کیلوبایت به حجم آن می افزاید.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار EXE Password Protector 1.1.6.214 :
- پسورد گذاری به صورت 16/32 و 64 بیتی بر روی هر فایل اجرایی درون محیط ویندوز
- امکان گذارد و حذف پسورد ها در محیطی بسیار ساده و آسان و با امنیت بالا برای سلامت فایلها
- محافظت از فایلها در درایو های محلی و شبکه ای
- توانایی پسورد گذاری تا 50 کارکتر
- توانایی تهیه ی نسخه ی پشتیبان از فایل اصلی برای آسودگی خاطر کاربر
- سازگاری با سیستم عامل های Windows 98 , Windows Me , Windows NT 4.x , Windows 2000 , Windows XP , Windows 2003 , Windows XP 64-bit Edition
- و ...

 

دانلود با حجم ۱.۸ مگابایت

/ 0 نظر / 9 بازدید