این هم اخبار ورزشی امروز

قلعه‌نویی: فقط 10 دقیقه فوتبال استقلالی بازی کردیم:

 

امیر قلعه نویی پس از پیروزی دو بر یک مقابل راه آهن در جمع خبرنگاران گفت: هجده سال در رده های مختلف برای استقلال بازی کردم و کتف و دست و پایم را برای این تیم دادم؛ اما از من تقدیری صورت نگرفت؛ اما 2 سال برای راه آهن بازی کردم و این باشگاه از من تقدیر کرد. جا دارد از آنها تشکر کنم.
وی در خصوص مسابقه گفت: بازی برابر حریف سخت ترین دیدار استقلال در لیگ این فصل بود. به داود مهابادی تبریک می گویم. تیمش مستحق شکست نبود و خدا به ما کمک کرد که پیش از دربی سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.
سرمربی استقلال ادامه داد: مسابقه را بد شروع کردیم که تصور می کنم بازیکنان در باد پیروزی شش بر صفر مقابل استقلال اهواز بودند؛ اما در نیمه دوم برتر از حریف بودیم و چند موقعیت گل را از دست دادیم، هر چند در این مسابقه فقط 10 دقیقه فوتبال استقلالی ارائه کردیم.
قلعه نویی در خصوص نیمکت نشینی جباری گفت: این تشخیص کادر فنی بود که این بازیکن از ابتدا بازی نکند.
سرمربی استقلال در خصوص رویارویی با پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر گفت: این دیدار شرایط خودش را دارد. برای این مسابقه مشکل خاصی نداریم زیرا بازیکنان به اندازه کافی انگیزه دارند.


 

 

شمسایی: انتظار حمایت بیشتری در آستانه جام جهانی داشتیم:

 

وحید شمسایی در گفت و گو با خبرنگاران ،‌ اظهار داشت: بازیکنان فوتسال به عشق پیراهن تیم ملی و پرچم سه رنگ ایران بازی می کنند. لطف علی آبادی همیشه شامل حال ما بوده است؛ اما این بار در آستانه این فعالیت سخت، انتظار داشتیم سازمان نیم نگاهی نیز داشته باشد تا این مسئله باعث دلگرمی و انگیزه بیشتر بازیکنان شود.
آقای گل فوتسال جهان تصریح کرد: در 3 دوره قبلی در سال های 1996، 2000 و 2004 نتوانسته ایم از گروه خود صعود کنیم که در 2 دوره تیم ملی را همراهی کرده ام و برای سومین بار راهی می شوم. امیدوارم این بار ناکامی های قبلی را جبران کنیم.
وی ادامه داد: اسپانیا، لیبی، اروگوئه و چک از تیم های خوب دنیا هستند؛ اما باید از حیثیت فوتسال ایران دفاع کنیم. هر تمرین ذهنی و فنی که لازم بود، انجام دادیم و فرصتمان تمام شده است.
آقای گل سال های اخیر فوتسال آسیا با اشاره به غیبت محمدرضا حیدریان در جام جهانی، خاطر نشان ساخت: او بازیکن بزرگی است. کسی نمی تواند جای او را پر کند. با این حال، همه باید تلاش کنیم که خلا نبود او خیلی به چشم نیاید.
وی با تاکید بر تلاشش برای گل زدن در برزیل، گفت: کار تیمی مهم تر از گل زدن من است. با توجه به اینکه محمدرضا حیدریان دیگر در تیم ما حضور ندارد، باید تیم را در زمین رهبری کنم. اگر فرصتی ایجاد شود، حتما تلاشم را به کار می بندم که گل بزنم.

  

 

کریستانو رونالدو بار دیگر حاشیه‌ساز شد:

 

به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، کریستانو رونالدو که در فصل گذشته با کسب 31 گل زده، عنوان آقای گل لیگ برتر انگلیس را به دست آورد، به علت داشتن روابط نامشروع، ‌سوژه رسانه های انگلیس شد.
وی که در اواخر دوره نقاهت خود به سر می برد، ‌از سال‌ها قبل با یک زن برزیلی که در خرید و فروش کوکایین
دست داشت، ارتباط نزدیکی داشته است.
رونالدو سال‌ها است که با این زن (فرناندو براگا) ارتباط داشته و حتی او را یکی از دوستان خیلی خوب خود معرفی کرده است.
یک روزنامه نگار انگلیسی اخیرا از ماجرای این بازیکن و شخص یاد شده کسب اطلاع کرده و اطلاعات و تصاویری را در اختیار برخی رسانه ها قرار داده است.

 

 

/ 0 نظر / 8 بازدید