خبر ورزشی

 

کریمی: دلیلی برای ناراحتی من از باقری وجود ندارد:

 

علی کریمی در گفت و گو با خبرنگاران ، اظهار داشت: هیچکدام از بازی‌ها در لیگ برتر آسان نیست؛ ولی پرسپولیس هر روز بهتر از روز گذشته خواهد شد.
وی افزود: باید به دستور کادر فنی احترام گذاشت. فعلا قصد مصاحبه ندارم؛ اما عنوان شده است که من از کاپیتان تیم ناراحتم در حالی که دلیلی ندارد از وی که جزو بهترین دوستان من است ناراحت باشم. نمی دانم هدف برخی از نشر این اخبار کذب چیست.
کریمی ادامه داد: پس از سال ها به پرسپولیس بازگشتم تا با این تیم به موفقیت برسم و فقط به تمرین و بازی فکر می کنم نه ناراحتی از دیگران.

 

 

مسابقات جام حذفی قرعه کشی شد:

 

مراسم قرعه کشی 115 باشگاه لیگ دسته برتر،یک و دو برگزار شد که نبی ، دبیر کل فدراسیون ، عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ، در این مراسم حضور داشتند.
بر اساس این قرعه کشی تیم های لیگ برتری از هفته چهارم به مسابقات جام حذفی اضافه خواهند شد. پیکارهای جام حذفی از سه شنبه 16 مهر آغاز می شود.
پس از مراسم قرعه کشی تیم ها مقرر گردید تا تیم هایی که اعدادشان زوج است به عنوان میزبان بازی ها باشند.
بر همین اساس97 تیم لیگ برتری،دسته 1 و 2 وجود دارند که تا عصر فردا نهم مهرماه مهلت دارند تا در صورت انصراف از حضور در مسابقات جام حذفی ، کتبا عدم حضور تیم را اعلام نمایند.در غیر این صورت با آغاز بازی های جام حذفی و عدم حضور تیمی در مسابقات،جریمه نقدی شامل تیم هایی که در پیکارها حاضر نشده اند ،خواهد شد.

 

 

میراسماعیلی سرمربی تیم ملی جودو شد:

 

بعد از گذشت یکماه از بازی های المپیک پکن بالاخره تکلیف سرمربی تیم ملی جودو ایران مشخص شد.
بر این اساس عبدالجلیل رضوی، رئیس فدراسیون در حکمی آرش میراسماعیلی دارنده دو مدال طلای جهان را به این سمت منصوب کرد.
بدین ترتیب میراسماعیلی که قبلاً برای پذیرفتن این سمت اختیار تام خواسته بود باید خود دستیارانش را معرفی کند.
هنوز تکلیف جانشین امینی در راس سازمان تیم ملی مشخص نیست.

 

 


/ 0 نظر / 7 بازدید