ویندوز 7 با نام ویندوز وینا‌ (Vienna)از نوامبر 2006 نسخه آزمایشی جدیدترین سیستم عامل شرکت مایکروسافت به نام ویندوز ویستا عرضه شد و از ژانویه 2007 به صورت رسمی در اختیار عموم قرار گرفت.
شرکت مایکروسافت با‌توجه به این که کاربران جهان از ویندوز ویستا استقبال زیادی نکردند به نظر می‌آید که تصمیم به عرضه نسخه 7 ویندوز خود کرده و این سیستم عامل را زودتر از پیش‌بینی‌ها روانه بازار خواهد کرد.
ویندوز 7 با نام ویندوز وینا‌ (Vienna) طی اعلام رسمی شرکت مایکروسافت قرار شد که در سال 2010 یعنی 3 سال بعد از ویندوز ویستا عرضه شود، اما به گفته بیل گیتس، موسس شرکت مایکروسافت این ویندوز می‌تواند زودتر از پیش‌بینی‌ها و در سال 2009 وارد بازار شود. گفته می‌شود این ویندوز با تجهیزاتی چون کنسول‌های بازی، ابزارهای چندرسانه‌ای و دیگر دستگاه‌‌هایی که در آنها از پردازنده‌های سازگار با 86 X استفاده شده است سازگار خواهد بود.

/ 1 نظر / 4 بازدید
وبلاگ كانون قرآن مسجد ابوالفضل (ع) بوشهر

با سلام و عرض ادب به شما. در تدارک جشن نیمه شعبان هستیم و دوست داریم شما رو هم شریک کنیم. طرح امسال ما ختم هر نفر 100 صلوات در شب و روز نیمه شعبان است. کارتهای مخصوص رو از یک ماه قبل ما پخش کردیم. شماره 972رو به شما اختصاص دادم. قرعه کشی هم خواهیم کرد و هدایایی به رسم یادبود تقدیم می کنیم. اگه موافقی و راضی هستید بهم خبر بدید تا نام شما رو یادداشت کنم.[گل]