همراه اول مک بوک و آی‌پاد اپل مایکروسافت

همراه اول، پیام‌های خالی 22 تومان هزینه

 

به گفته معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار ایران تعرفه‌پیامک‌هایی که فقط حاوی عدد یا شکل هستند لاتین محاسبه می‌شود.

درباره‌تعرفه پیامک‌های خالی و این که برای این نوع پیام‌ها تعرفه‌ فارسی یا لاتین محاسبهمی‌شود اظهار کرد: "تعرفه پیام‌هایی که خالی ارسال می‌شوند نیز همانند تعرفه‌ لاتینیعنی 222 ریال محاسبه می‌شود."

وی با بیان این که پیام‌هایی که کدینگ شبکههمراه اول را تغییر دهند فارسی محاسبه می‌شوند، تصریح کرد: "بنابراین پیام‌هایی کهبه صورت خالی یا فقط عدد و یا شکل ارسال می‌شوند به این دلیل که تغییری در کدینگشبکه همراه اول ایجاد نمی‌کنند لاتین محاسبه خواهد شد."

معاون بازاریابی وامور مشتریان شرکت ارتباطات سیار ایران توضیح داد: "پیامک با حروف فارسی چون کدینگشبکه را تغییر می‌دهد همان تعرفه‌ی فارسی یعنی 89 ریال محاسبه می‌شود..

 

 

کاهش قیمت مک بوک و آی‌پاد اپل در آغاز فصل خرید تعطیلات:

 

اپل در جمعه سیاه که پس از روز شکرگزاری آغاز فصل خرید تعطیلات است لپ‌تاپ مک بوک‌١٣اینچی و دستگاه پخش موسیقی آی‌پاد را با تخفیف قابل توجهی برای فروش عرضهمی‌کند.
اپل از اجرای خرید ویژه یک روزه این شرکت پس از روز شکرگزاری خبرداده اما جزییات اندکی را منتشر کرده است.
این شرکت وب سایت فروش خود را روزجمعه به نمایش گذاشته و قابل توجه‌ترین تخفیف یک تخفیف ‌١٠١ دلاری برای مک بوک ‌١٣اینچی ‌٢ گیگاهرتزی است که معمولا ‌١٢٩٩ دلار قیمت دارد اما به بهای ‌١١٩٨ دلار بهفروش می‌رود و بهای مک بوک ‌۴/٢ گیگاهرتزی نیز از ‌١۵٩٩ دلار به ‌١۴٩٨ رسیده است. اپل همچنین قیمت مک بوک ‌١٣ اینچی سفید رنگ را ‌۵١ دلار کاهش داده است.

اینشرکت در بخش نانو نیز به مدل‌های رنگی ‌٨ و ‌١۶ گیگابایتی آی‌پاد نانو ‌١١ دلارتخفیف و ‌٢١ دلار تخفیف نیز به مدل رنگ نقره‌ای و مشکی آی‌پاد کلاسیک ‌١٢٠گیگابایتی می‌دهد همچنین به مدل‌های ‌٨، ‌١۶ و ‌٣٢ گیگابایتی آی‌پاد تاچ نیز ‌٢١دلار تخفیف تعلق گرفت.

تخفیف قیمت ویژه خرید تعطیلات سال نو شامل محصولاتدیگر اپل مانند رایانه iMac و تلویزیون این شرکت نیز شده اما هنوز از قیمت‌هایارزان‌تر برای آیفون خبری نیست.

 

 

با تاخیر اعلام شده از سوی مایکروسافت، IE 8 سال 2009 عرضه می‌شود:

 

غول نرم‌افزاری دنیا این روزها به جدیدترین محصول خود و البته عرضه آن می‌اندیشد. مرورگر اینترنتی Internet Explorer8 جدیدترین محصول شرکت Microsoft اولین بار درروز 27ماه آگوست گذشته به صورت نسخه اول آزمایشی و به شکل محدود عرضهشد.

کاربران مختلف از سرتاسر دنیا که اغلب نسخه‌های قبلی مرورگرهای اینترنتیMicrosoft را هم تجربه کرده‌اند، این روزها در انتظار ورود جدیدترین نسخه اینمرورگرها هستند. در واقع کاربری ساده و دسترسی آسان به قابلیت‌های متنوع مرورگرهایاینترنتی IE همان ویژگی‌هایی هستند که بسیاری از کاربران را به انتخاب این محصولاتدر مقابل مرورگرهای اینترنتی رقیب سوق می‌دهند.

با این همه گویا طرفدارانپروپا قرص IE 8 باید کمی بیشتر از آنچه که تصور می‌کردند و قرار بود، منتظر بمانند. این درحالی است که طبق اعلام شرکت Microsoft این دسته از کاربران انتظار داشتند IE 8 تا پایان سال 2008 میلادی (سال‌جاری) به بازار عرضه شود.

هفته گذشته مدیراجرایی Microsoft اعلام کرد که این مرورگر اینترنتی جدید تا سال 2009 به بازار عرضهنخواهد شد.

"
دین هاچامویچ" مدیرکل بخش IE شرکت Microsoft چند روز پیش دروبلاگ شخصی خود اعلام کرد که نسخه کامل و نهایی IE 8 سرانجام تا فصل اول سال میلادیآینده روانه بازار خواهد شد. در واقع کاربران علاقه‌مند می‌توانند در تعطیلات سالنو میلادی، نسخه‌های ابتدایی و آزمایشی این مرورگر اینترنتی را تجربهکنند.

او در این مورد گفت:‌ "در حقیقت ما به یک گروه فنی و تخصصی متشکل ازافراد و سازمان‌های علاقه‌مند به مرورگرهای اینترنتی نیاز داریم تا این نسخه به روزشده و جدید را آزمایش کرده و به ما در تکمیل آن کمک کنند."

در واقعMicrosoft سعی کرده تا قابلیت‌های جدیدی را به IE 8 اضافه کند که در این میانشخصی‌سازی را بیشتر مورد توجه قرار داده است.

 

.

 

 

 

/ 0 نظر / 8 بازدید