مجازات زندان برای موتورسوار طرفدار یوتیوب!

یک موتورسوار انگلیسی که تصاویری از حرکات بدل‌کاری خود و همچنین راندن موتور با سرعت 209 کیلومتر بر ساعت را بر روی سایت YouTube قرار داده بود روز دوشنبه به 12 هفته زندان محکوم شد.

 

 

Sandor Ferenci موتورسوار 28 ساله در این ویدیو صحنه‌هایی از انجام حرکات راندن موتور بر روی یک چرخ، سر خوردن از پهلو و راندن در خلاف مسیر بزرگراه آنهم با سرعت 209 کیلومتر بر ساعت را قرار داده بود.

وی پس از اینکار از سوی دادگاه سلطنتی آکسفورد بجرم نقض دو مورد از مفاد قانون عبور و مرور و قوانین مربوط به راندن وسایط نقلیه دارای دو چرخ علاوه بر 12 هفته تحمل زندان، برای مدت دو سال از رانندگی با موتور سیکلت منع گردید.
در حکم صادره آمده است که وی پس از این مدت می‌بایستی برای کسب مجوز رانندگی با موتور چند دوره آموزشی و همچنین امتحان مربوطه را نیز سپری نماید.

Brian Payne مدعی‌العموم به خبرگزاری رویترز گفت که یک موتورسوار دیگر بعد از اینکه حرکات خطرناک Ferenci را در جاده بروکلی مشاهده نمود شماره پلاک وی را یادداشت کرد و بعد با پلیس تماس گرفت.

وی هنگامی که افسر پلیس به درب منزل وی مراجعه کرد از وی سوال نمود: «آیا موضوع در ارتباط با فایل ویدیوئی YouTube است؟»

در این فایل ویدیوئی که در جلسه دادگاه نمایش داده شد Ferenci درحالی مشغول انجام حرکات نمایشی بود که یکی از دوستان وی این صحنه‌ها را از زوایای مختلف فیلمبرداری کرده بود.

وکیل مدافع این موتورسوار در دادگاه عنوان نمود که موکل وی اخیراً داستانی را درخصوص کودکی که توسط یک موتورسوار کشته شده مطالعه نموده و اینک بخاطر اعمال خود نادم و پشیمان می‌باشد.

/ 2 نظر / 6 بازدید
saze shekaste

man haman sarve kohan dirist ke khoshkideam bar faraze gholeye gham

سرمایه

سلام این رو می دونی که: بانک خوب، سرمایه است[چشمک]