هزاره سوم

THE BEST LINKS DOWNLOAD

 
توشیبا و فروش آیفون
نویسنده : عباس عبدی کریمی پور - ساعت ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/۸
 

توشیبا و ساخت حافظه فلاش 256 گیگابایتی:

 

شرکت توشیبا از عرضه حافظه های فلاش 256 گیگابایتی از نوع NAND خبر داد.
این شرکت حافظه های فلاش جدیدی را نیز برای نوت بوک ها، وسایل الکترونیک فوق سبک و ... طراحی کرده است.
حافظه فلاش 256 گیگابایتی جدید توشیبا تنها 2.5 اینچ ضخامت دارد و سرعت تبادل اطلاعات بر روی آن بیشتر از دیگر حافظه های فلاش ساخته شده توسط این شرکت خواهد بود. ابعاد این حافظه 70.6 در 53.6 در 3 میلیمتر اعلام شده است. حداکثر سرعت قرائت اطلاعات از روی این حافظه 120 مگابایت در ثانیه و کداکثر سرعت نگارش اطلاعات بر روی آن 70 مگابایت در ثانیه است.
این شرکت همچنین حافظه های فلاش جدیدی با ظرفیت های 8، 16 و 32 گیگابایت با سرعت های قرائت و نگارش 80 و 50 مگابایت در ثانیه عرضه کرده است.

 

 

فروش آیفون قفل شکسته:

 

اپل آیفون نسل سوم را در وب‌سایت فروش خود در هنگ کنگ با وعده‌ی قابل فعال شدن در هر شبکه‌ی بی‌سیمی به فروش می‌رساند.
وب‌سایت Apple Store در هنگ‌کنگ مدل‌های 8 و 16 گیگابایتی مدل جدید آیفون را با تحویل رایگان و به قیمت 5400 و 6200 دلار هنگ کنگ می‌فروشد.
بر اساس تبلیغات این وب‌سایت، این تلفن در شبکه هر شرکتی عمل می‌کند و تنها لازم است سیم‌کارت اپراتور را در داخل آن قرار داده و برای تکمیل فعال‌سازی به آی‌تیونز 8 در صفحه‌ی اصلی Apple Store برای هنگ کنگ متصل شد.
اپل دلیل فروش آیفون‌های بدون قفل در هنگ کنگ را توضیح نداده و در مورد نحوه فروش مشابه تلفن خود در بازارهای دیگر اظهارنظری نکرده است.
مدل‌های آیفون جدید اپل که چند ماه قبل برای فروش به بازارهای جهانی روانه شدند، قفل داشته و تنها در شبکه‌های اپراتورهایی که با اپل قرارداد همکاری انحصاری دارند، فعال می‌شوند.
امکان استفاده در شبکه‌های تلفن همراه پرسرعت نسل سوم با امکان دسترسی به اینترنت سریع‌تر، دانلودهای اینترنتی پرسرعت‌تر، زمان گفت‌وگوی طولانی‌تر و مکان‌یاب ماهواره‌یی GPS از جمله ویژگی‌های مدل جدید آیفون است.

 

 

 


 
comment نظرات ()