هزاره سوم

THE BEST LINKS DOWNLOAD

 
تماشای مرگ با یک یورو
نویسنده : عباس عبدی کریمی پور - ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/۱٤
 

 

http://www.jamejamonline.ir/Media/images/1387/05/02/100944515437.jpg

در یک پارک تفریحات در شهر میلان در شمال ایتالیا با پرداخت یک یورو می توان شاهد اجرای مجازات مرگ با صندلی الکتریکی بود! البته محکوم به مرگ یک مانکن از جنس لاتکس و کاملا مشابه انسان است. این نمایش به اندازه ای به واقعیت نزدیک است که بیننده احساس می کند واقعا شاهد اجرای مجازات مرگ است!

 برای خواندن ادامه خبر به ادامه مطلب بروید.......

 


به گزارش خبرگزاری افه اسپانیا و به نقل از روزنامه لارپوبلیکا چاپ میلان، برسطح یک آفیش تبلیغاتی در پارک تفریحات ایدرسکالو نوشته شده : «یک یورو برای تماشای مرگ. یک سکه در دستگاه بیاندازید تا مجازات مرگ را تماشا کنید.»!

پس از انداختن سکه یک یورویی ، بیننده مدت 55 ثانیه شاهد لرزیدن مانکن مانند یک برق گرفته واقعی و درد و رنج اوست تا زمانی که تمام کند و از بدنش دود بلند شود. باز یک یورو دیگر و تکرار صحنه مجازات مرگ روی صندلی الکتریکی!

این نمایش نه چندان عادی به اندازه ای واقعی جلوه می کند که به پرپیننده ترین نمایش پارک تفریحات  ایدرسکالو تبدیل شده است!

به نوشته لارپوبلیکا، انزو بیانکاتو ، صاحب غرفه مرگ می گوید: صندلی الکتریکی و مانکن آن را به قیمت 5000 یورو شامل هزینه حمل هوایی از طریق اینترنت خریدم و مستقیم از لاس وگاس به میلان حمل شده است. این دستگاه در آمریکا رواج دارد اما تنها نمونه موجود در ایتالیا است .

مالک دستگاه مجازات مرگ درمدت کمتر از 10 روز پس از آغاز فعالیت آن سرمایه گذاری 5000 یورویی اش را مستهلک کرده و اکنون فقط سود خالص این نمایش غیرانسانی را به جیب می زند.

به نوشته لارپوبلیکا، واکنش مردم نسبت به این نمایش متفاوت است. کودکان وحشت کرده ، زنان اعتراض می کنند، مردان بی تفاوت هستند و اما جوانان ، یک نفر سکه یک یورویی را می اندازد و سپس چند نفری نمایش را تماشا کرده  و با تلفن های همراه خود از آن فیلم وعکس می گیرند.


 
comment نظرات ()