هزاره سوم

THE BEST LINKS DOWNLOAD

 
ایمیل یاهوی خود را ایرانی کنید !
نویسنده : عباس عبدی کریمی پور - ساعت ٥:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٥/٤
 

همونطور که می دونید چند وقتیه که سایت یاهو اسم کشور عزیزمان ایران را از لیست کشور های خود برداشته و هنگام ساخت ایمل ما مجبوریم با کشور های دیگه ایمیل خودمون رو به ثبت برسونیم . البته این مسئله مشکلات زیادی برای ما به همراه نداشته ولی همینکه باعث می شود که با یک هویت دیگر به غیر از هویت خود مان در این ثبت نام کنیم خودش کلی برای ما مشکل آفرین می شه .
حالا ما می خواهیم به شما روشی رو یاد بدیم که بتونید یاهو رو دور بزنید و ایمیل خودتون رو فارسی کنید . این نکته رو من شخصا خودم بهش رسیدم و هنوز دز سایت و یا منبع دیگری به چشمم نخورده . برای فهمیدن چگونگی ایرانی کردن ایمیل خود لطفا ادامه مطلب رو بخونید .

برای خواندن ادامه ی ترفند به ادامه ی مطلب بروید....


یاهو ایران رو از لیست کشور های خود برداشته اما نه از همه ی لیست های خود . درسته که یاهو یک موسسه خیلی بزرگ هست ولی اشتباه در میان انها نیز وجود داره . خوب برای اینکه ایمل خودتون رو ایرانی کنید ابتدا شما باید به به بخش My Account Info خود در سایت یاهو وارد شوید . بعد از وارد شدن شما باید به بخش Edit اطلاعات Address/Contact Information خود بروید این کار را با کلیک یروی کلمه ی Edit که جلوی Address/Contact Information قرار دارد انجام دهید . حالا در جایی که عبارت "Country" درج شده کشور ایران رو از لیست انتخاب کنید و بعد کلید "Finished " رو بزنید خوب ایمیل شما ایرانی شد . از ایمیل ایرانی خود لذت ببرید .
پ.ن : در مورد عکسی که برای این مطلب انتخاب کردم باید بگم که راستش تو سرچ چیز بهتری پیدا نکردم . خودمم می دونم زیاد برای این پست مناسب نیست ولی بد نیست یک نمایی از سایت یاهو رو ببنیم و با اون آشنا باشیم .


 
comment نظرات ()